Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka? Wymowny gest Lewego!

      Możliwość komentowania Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka? Wymowny gest Lewego! została wyłączona

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spodziewają się drugiego dziecka? Wskazuje na to gest Lewego wykonany po strzelonym golu w meczu z Olympiakos w Lidze Mistrzów. Napastnik Bayernu Monachium włożył pod koszulkę piłkę i kciuk do ust, co u piłkarzy oznacza, że ich partnerki są w ciąży.

Bayern Monachium w środę 6 listopada rozgrywa mecz Ligi Mistrzów z zespołem Olympiakos. Po strzelonym przez Roberta Lewandowskiego golu w 69 minucie wśród fanów polskiego piłkarza zapanowała konsternacja. Lewy wykonał bowiem gest, który wśród futbolistów oznacza, że spodziewają się dziecka. Napastnik Bayernu wykonał tzw. cieszynkę, czyli wsadził pod koszulkę piłkę, a do swoich ust włożył kciuk.

Anna Lewandowska, która obserwuje obecnie mecz męża z trybun, nie skomentowała gestu Lewandowskiego. Na instagramie zamieściła jedynie krótkie wideo, na którym widać jego „cieszynkę”. Czy to oznacza, że para rzeczywiście spodziewa się drugiego dziecka? Na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie zapewne zaczekać do końca spotkania.

About Andrzej Wolnomularski

My mkniemy przez żar pustyni jak Beduini Czytam książki od tyłu, by być krok przed wszystkimi!