Polska branża gier może się chwalić wielkimi sukcesami firm rozpoznawalnych na całym świecie takich jak Tech Land, PlayWay czy wspomniany w tym artykule CD Projekt nad, którym aktualnie wiszą tak zwane ciemne chmury, właśnie dzisiaj (23.01.2020) potwierdziła się plotka, że CD Projekt zwalnia większość pracowników CDP sp. z.o.o.

Na początku o zwolnieniach pracowników mówiło tylko kilka źródeł i nie były to pewne informacje. Gdy media społecznościowe Cyberpunk’a zalały pytania co z pre-orderami, niejako potwierdziła się plotka o tym, że CDP zwalnia pracowników.

Zobacz: Zainstalował League of Legends na komputerze w supermarkecie – rozegrał mecz i wygrał!

CD Projekt to firma stworzona w 1999roku i jest wydawcą gier, nie ma nic wspólnego z tworzeniem projektu Cyberpunk, jedyne co ma za zadanie to dostarczenie pre-orderów gry Cyberpunk. Jak na ten moment wiadomo, że wszystkie przed premierowe zamówienia zostaną dostarczone.

Zobacz: Jak reklamować serwery Metin2? Czy zakup samych YouTuberów da radę?

Natomiast informacja dotycząca zwolnień może być nowym elementem z całej układanki dotyczącej przesunięcia premiery Cyberpunk’a. Według Bartłomieja Sieji z Komputer Świat to właśnie przez zwolnienia musiano przesunąć premierę Cyberpunk’a. A serwis GRYOnline.pl informuje, że to nie koniec złych wieści dla pracowników i firma najprawdopodobniej ma zostać zamknięta.

Pozdrawiam ~Lactriksen

One Reply to “CD Projekt zwalnia większość pracowników, co dalej z Cyberpunk 2077?”

Comments are closed.