Chłopiec powtarzał rodzicom, że ktoś do niego mówi w nocy. Wkrótce dokonali strasznego odkrycia.

Chłopiec od jakiegoś czasu systematycznie powtarzał swoim rodzicom, że w nocy ktoś do niego mówi. Głosy, które słyszy w swoim pokoju, uniemożliwiają mu sen. Początkowo rodzice nie do końca wierzyli w słowa swojej pociechy. Kiedy sytuacja systematycznie się powtarzała, postanowili…

Chłopiec od jakiegoś czasu systematycznie powtarzał swoim rodzicom, że w nocy ktoś do niego mówi. Głosy, które słyszy w swoim pokoju, uniemożliwiają mu sen. Początkowo rodzice nie do końca wierzyli w słowa swojej pociechy. Kiedy sytuacja systematycznie się powtarzała, postanowili to sprawdzić. Prawda okazała się przerażająca.

Odkrycie, którego dokonali rodzice tego chłopca, dowodzą, że nawet we własnym domu nie możemy czuć się bezpiecznie. Ich spokojne i sielskie życie w mgnieniu oka zamieniło się w koszmar. Niecodziennie zachowanie ich pociechy sprawiło, że postanowili się całej sprawie przyjrzeć nieco bliżej. Gdyby nie ich czujność mogłoby dojść do tragedii.

Chłopiec powiedział, że w nocy ktoś do niego mówi

Jay i Sara, czyli rodzice naszego małego bohatera początkowo zupełnie nie rozumieli, co ich synek ma właściwie na myśli. Tkwili w przekonaniu, że śnią mu się koszmary. Kiedy sytuacja zaczęła powtarzać się notorycznie, postanowili to sprawdzić.

Chłopiec od pewnego czasu zachowywał się podejrzanie.

Kiedy w środku nocy kobieta weszła do pokoju swojego synka, usłyszała nieznany, męski głos dochodzący… z elektronicznej niani. Wstawaj mały chłopcze, tata cię szuka, mówił mężczyzna. To jednak nie koniec przerażających wieści. Małżeństwo dość szybko odkryło, że obiektyw noktowizyjny skierowany jest w taki sposób, by mógł pokazywać każdy ich ruch. Przerażony Jay natychmiast zadzwonił do producenta sprzętu.

To przestępstwo jest coraz częściej spotykane

W mediach swego czasu było o nim naprawdę głośno. To właśnie dlatego rodzice dziecka wiedzieli, co powinni zrobić. Dołożyli wszelkich starań, aby zarówno ich pociecha, jak i oni sami mogli się czuć bezpiecznie we własnym mieszkaniu.

Chłopiec zupełnie nieświadomie uratował życie swojej całej rodziny. Gdyby nie on mogłoby dojść do tragedii.

[FOTO]

Maluch był nieobecny i przygaszony.

Chłopiec uratował życie swojej rodziny.