Dobra robota policji! Rozbiła grupę przestępczą handlującą śmiercią.

Dobra robota policji! Rozbiła grupę przestępczą handlującą śmiercią.

We wtorek 2 kwietnia policja zatrzymała obcokrajowca, który rozprowadzał groźny narkotyk o nazwie “krokodyl” na terenie gminy Kobierzyce (woj. dolnośląskie)

Mężczyznę zatrzymano na Bielanach Wrocławskich. Policja śledziła mężczyznę od momentu gdy przejechał granicę polsko-ukraińską.

Dilerem okazał się 24-letni obywatel Ukrainy, który zajmował się przemytem i rozprowadzaniem groźnego narkotyku o nazwie “krokodyl” Jest to tania alternatywa dla osób uzależnionych od opiatów. Miał tego ok. 100 gram (jest to ok. 400 porcji narkotyku)

Substancja ma przerażające skutki uboczne. Zażywanie tego narkotyku to samobójstwo! Osoby, które zażyły kilka dawek tej substancji cierpią na dolegliwość przypominającą “martwice”  Ciało narkomana dosłownie rozpada. Poniżej zamieszczone wideo przedstawia kobietę, która kilka lat temu zmarła na skutek długotrwałego zażywania.

[WIDEO +18]

Narkomani uzależnieni od tego narkotyku są świadomi tego, że zażywanie tego to zwyczajne samobójstwo. Jednak uzależnienie jest tak silne, że nie mogą powstrzymać się od zażycia.

Najbardziej zagrożone są dzieci, które często ulegają gdy starszy “kolega” namawia ich do spróbowania. Nieświadoma młodzież cały czas niszczy sobie życie sięgając po narkotyki. Skutki zażycia “krokodyla” są nieodwracalne więc chrońmy młodzież przed takimi wynalazkami.

Najciekawsze w tej historii jest to, że u zatrzymanego mężczyzny we krwi wykryto narkotyki ale nie takie z jakimi został zatrzymany. Można przypuszczać, że facet jest świadomy tego że niszczy życie ludziom, którzy nie są świadomi tego w co się pakują.

Dziękujemy policji z Kobierzyc za dobrą robotę! Zatrzymali groźnego przestępcę a sprawę skierowali z prośbą o nagłośnienie do mediów. Strach pomyśleć co działo by się gdyby nie tacy funkcjonariusze jak wy!

informator-policja20-20Posterunek20Policji20w20Kobierzycach

W trosce o bliskich i znajomych, przekaż im tą informacje na wszelki wypadek. Mam nadzieję że ten artykuł jednoznacznie wybije wszystkim z głowy takie rozrywki

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: