Dyrektorka liceum i 18-letni uczeń przyłapani na paleniu marihuany w samochodzie

Dyrektorka liceum i 18-letni uczeń przyłapani na paleniu marihuany w samochodzie

W środę, 45-letnia, częściowo rozebrana dyrektorka Marzena Mazurek – Fronczewska została przyłapana w samochodzie przez policjantów, podczas gdy paliła marihuanę ze swoim 18-letnim uczniem.

Marzena Mazurek – Fronczewska, która jest dyrektorem w Łódzkim liceum ogólnokształcącym została oskarżona o posiadanie marihuany.

Według raportu, Łódzka policja została wezwana na parking w środę przed godziną osiemnastą, ze względu na to, że “dwie osoby w zaparkowanym samochodzie były zaangażowane w jakąś aktywność seksualną”, – informuje policja.

Kiedy policja dotarła tam na interwencje, jeden z funkcjonariuszy zapukał w drzwi od samochodu. Zaskoczona Pani Dyrektor Marzena Mazurek – Fronczewska zaczęła tłumaczyć się mówiąc “jesteśmy tylko przyjaciółmi”. Ale to akurat najmniej interesowało policjanta zdezorientowanego tym że 45-latka miała rozpiętą koszulę i odsłoniętą klatkę piersiową.

Policjanci kazali im się ubrać i wysiąść z samochodu. Gdy wysiedli funkcjonariusze od razu poczuli zapach marihuany pochodzący z wnętrza pojazdu więc postanowili ich przeszukać.

Kobieta nie przyznaje się do palenia ale przyznała, że w samochodzie była palona marihuana. 18-latek gdy to usłyszał odrzucił coś od siebie i zauważył to jeden z funkcjonariuszy i natychmiast kazał mu to podnieść. Była to porcja marihuany zawinięta w folię aluminiową (sreberko) Na tylnym siedzeniu policjanci również znaleźli zapalniczkę, bibułki i młynek.

Zarówno dyrektorka jak i uczeń zostali aresztowani.

Artykuł utworzony na podstawie wywiadu ze świadkiem tego wydarzenia

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: