Aktualnie mamy czas w, którym są wystawiane oceny śródroczne. Oceny Twojego dziecka nie są dla Ciebie zadowalające? W tym artykule przeczytasz jak łatwo można usunąć dziecko z rodzinnego zdjęcia.

  1. Weź czerwony flamaster i obrysuj krawędzie ciała zakały rodziny, nie zapomnij także o wypomnieniu naciąganej dwójki z biologii przez, którą może zapomnieć o karierze stomatologa jaką jej/mu wróżyliście.

  2. Delikatnie natnij krawędzie fotografii. Kazanie o lenistwie najlepiej zacząć od szlabanu na spotkania ze znajomymi. Oprócz dziecka musimy obwinić także Billie Elish, Muzyków, YouTuberów, Konsolę, Komputer, Telefon i znajomych zakały naszej rodziny.

  3. Pewnymi ruchami obcinaj krawędzie, które wcześniej narysowałeś flamastrem i obserwuj zaniżanie się samooceny Twojego nieudacznika. Aby jeszcze bardziej go dobić dobrym sposobem będzie zabranie mu smartfona do końca roku szkolnego.

  4. Jeżeli wykonałeś poprzednie kroki to perfekcyjnie przerobioną fotografię możesz przykleić tuż przy wejściu do domu, a obok fotografii dobrze będzie też przykleić wniosek o wydziedziczenie.

  5. Powiedz dziecku, że na zdjęcie i do rodziny wróci dopiero wtedy jak na świadectwie końcowym nie będzie miało ani jednej trójki.

  6. Obserwuj, jak Twoje dziecko w nowym semestrze jest zmobilizowane do nauki, oczekuje samych piątek, szóstek i podziękowań za pomoc.

To jest wMeritum – Wszystkie porady zostały zmyślone. Nie bierzemy odpowiedzialności za uszkodzenie psychiki dziecka.