Jak AI wyrównuje pole gry dla amatorów inwestujących jak weterani

Jak AI wyrównuje pole gry dla amatorów inwestujących jak weterani

Czy kiedykolwiek chciałeś wejść do gry inwestycyjnej? Nawet jeśli nic nie wiesz, Robo Advisors może ci pomóc i nauczyć się najlepszych sposobów handlu.

Dawno, dawno temu musieliście być ekspertami osobiście lub zaufać ludzkiemu doradcy finansowemu, jeśli chcecie wskoczyć w świat inwestycji. Jednak tak nie jest.

Istnieje wiele niesamowitych zmian w sztucznej inteligencji, które pomogły zmienić świat inwestycji, jak wiemy, aby pomóc każdemu znaleźć przyczółek w tym dziwnym świecie. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspertem finansowym, czy kompletnym debiutantem, te innowacje pozwalają nam lepiej kontrolować nasze finanse.

Co to jest AI?
AI oznacza sztuczną inteligencję i jest to postęp technologiczny, do którego dążymy od wielu lat. Sztuczne istoty śnimy od tysięcy lat. Wystarczy spojrzeć na dowolny mit lub historię, która przedstawia coś powołanego do życia; golemy żydowskiego folkloru, Talos starożytny grecki automat, a nawet potwór Frankensteina.

Dzięki wynalezieniu komputerów i dogłębnej analizie logiki matematycznej przez wielkich myślicieli, takich jak Alan Turing, w ciągu ostatnich kilku lat udało nam się stworzyć coś podobnego do sztucznej inteligencji, którą od lat widzieliśmy w science fiction i fantasy.

Chociaż jesteśmy daleko od czegoś, co porusza się i myśli niezależnie, naśladując osobę w sposób, którego nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, udało nam się wynaleźć sztuczną inteligencję zdolną do wykonywania pewnych zadań obliczeniowych.

Jak to wpływa na inwestowanie
Dawno, dawno temu musielibyście się nauczyć o inwestycjach lub pozostawić wszystko w rękach zaufanego doradcy. Teraz AI pomaga nam wypełnić tę lukę. Coraz więcej aplikacji inwestycyjnych opartych na sztucznej inteligencji pojawia się na całym rynku, aby umożliwić nam uporanie się z inwestycjami.

Te AI są określane w branży jako Robo Advisors. Są w stanie zbadać rynki pod kątem trendów i innych potencjalnych problemów oraz przekazać informacje z powrotem do użytkownika, aby umożliwić im podejmowanie decyzji za pomocą swoich aktywów.

Ta technologia jest stosowana zarówno na poziomie amatorskim, jak i średniozaawansowanym. Osoby, które chcą dostać się do świata inwestowania, korzystają z usług Doro Advisors, aby dowiedzieć się więcej o rynku. Mogą się tylko bawić w bardzo małe ilości pieniędzy, w zależności od oprogramowania, którego używają, ale nadal potrzebują wsparcia, aby dokonywać mądrych wyborów. Doradcy Robo to oferują.

Dla pośrednich inwestorów podstawowa funkcja jest bardzo podobna, ale oprogramowanie jest w stanie pogłębić swoją wiedzę, aby uzyskać jaśniejsze i bardziej zwięzłe wyniki. Jeśli dobrze rozumiesz giełdę i możesz dokonywać inwestycji, powinieneś być w stanie dostosować ustawienia swojego Doradcy Robo, aby temu przeciwdziałać.

Czasami ci Robo Advisors są określani jako najlepsi brokerzy giełdowi online ze względu na to, w jaki sposób pomaga Ci uzyskać start w świecie inwestycji online. Dysponują różnorodnymi narzędziami, które można wykorzystać do udanego, dostosowanego do potrzeb startu.

Uwagi do zrobienia
Jeśli chcesz, aby inwestycja online stała się wirem, musisz rozważyć pewne rzeczy. Po pierwsze, inwestowanie nie jest niezawodne i nie ma gwarancji, że twoje inwestycje przyniosą jakiekolwiek zyski. To tylko część gry i jest to coś, co będziesz musiał spróbować pokonać poprzez wybrane inwestycje.

Po drugie, porady udzielane przez Robo Advisors są rozsądne, ale mogą nie być tym, czego szukasz. Jeśli w jakimkolwiek momencie chcesz uzyskać drugą opinię, powinieneś zarejestrować się w celu uzyskania inwestycji, która oferuje dostęp do doradcy, abyś mógł sprawdzić porady AI wbrew opinii eksperta. Jest to idealny kompromis dla kogoś, kto może nie mieć pewności, na co się zapisuje.

AI zmienia grę
Niecałe sto lat temu AI uważano za marzenia o science fiction, a teraz jest to rzeczywistość, w której żyjemy. Od asystentów AI, takich jak Siri i Alexa, po chatboty w naszych ulubionych witrynach handlowych, napotykamy coraz więcej AI gdziekolwiek pójdziemy. Jest prawdopodobne, że w ciągu niespełna dziesięciu lat sztuczna inteligencja będzie stanowił element ludzkiej egzystencji.

Na razie powinieneś koniecznie sprawdzić coś, co oferuje Robo Advisors, jeśli chcesz wejść w świat inwestycji. Są poręcznymi narzędziami, które naprawdę mogą pomóc w dokonaniu rozsądnych inwestycji na przyszłość.

Jeśli w ogóle jesteś zainteresowany inwestycją, narzędzie z Robo-Advisors może sprawić, że wszystko stanie się bardziej klarowne, niezależnie od tego, czy wcześniej zajmowałeś się inwestycjami, czy to jest twój pierwszy raz. Naprawdę wyrównują szanse i zmieniają grę, aby stała się bardziej dostępna i interesująca dla wszystkich zaangażowanych.

O autorze: Bernadine Racoma jest starszą autorką treści w Day Translations, firmie świadczącej usługi tłumaczeniowe. Po długim okresie pracy jako międzynarodowy urzędnik i podróżując po świecie przez 22 lata, agresywnie dążyła do zainteresowania się pisaniem i badaniami. Jak ona poezja pisze wszystko z serca i traktuje każdy napisany utwór jako dzieło sztuki. Ona kocha psy! Możesz znaleźć Bernadine Racoma na Facebooku i Twitterze.

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: