Jak odróżnić „dupka” od mężczyzny. Porady eksperta

Miłość jest uczuciem, które może dodać skrzydeł oraz chęć do życia. Niestety bywa też tak, że potrafi zaślepić niejedną osobę. Częstym powodem rozstań są zdrady, brak szacunku, niezgodność charakterów itp.

Miłość jest uczuciem, które może dodać skrzydeł oraz chęć do życia. Niestety bywa też tak, że potrafi zaślepić niejedną osobę. Częstym powodem rozstań są zdrady, brak szacunku, niezgodność charakterów itp.

Na początku relacji zazwyczaj obie strony zachowują się nienagannie. Trudno więc wyczuć, czy mamy do czynienia z dobrą osobą, która w przyszłości będzie okazywać nam szacunek, czy też doprowadzi do straty zaufania i poczucia własnej wartości.

Często bywa tak, że kobiety są zaślepione i widzą w „dupku” miłość swojego życia. Niestety po latach złego traktowania tracą one zaufanie nawet do tych prawdziwych mężczyzn, których warto kochać.

Jak więc odróżnić „dupka” od prawdziwego mężczyzny?

Facet, który krytykuje swoją kobietę, nie zasługuje na miłość z jej strony. Przeszkadza mu jej wygląd, waga, cechy charakteru. Krytykuje również jej sposób bycia, wybory itp.

Taki typ mężczyzny uważa, że w jego zachowaniu nie ma nic złego, że świat kręci się wokół niego. Uważa się za narcyza, który wszystko robi najlepiej. Zależy mu na tym, by jego partnerka przestała myśleć o sobie, a zajęła się troską o niego.

Nawet jeśli kobieta daje mu dużo miłości, zainteresowania oraz poświęca swój czas, jemu jest mało. Nigdy nie powie słowa przepraszam, chyba, że jest zmuszony okolicznościami. Niestety nie są to szczere przeprosiny.

Cokolwiek by nie zrobił, pomoże przy zmianie opon w samochodzie, bądź zrobi kawę, czy posiłek, uważa, że trzeba mu za to dozgonnie dziękować i być wdzięczną.

Kobiety często po rozstaniu z kimś takim tracą zaufanie do wszystkich mężczyzn. Taki związek staje się życiową lekcją.

Każda kobieta powinna znać swoją wartość. Jednakże wiele kobiet boi się samotności i po raz kolejny przyciągają do siebie tego typu mężczyznę. Są z jednym „dupkiem” , a później z kolejnym.

Niestety taki człowiek bez pomocy się nie zmieni. Zawsze będzie kochać tylko siebie i nie warto tracić na niego czasu.

Trzeba nauczyć się być samemu, lubić przebywać z samym sobą, doceniać swoją wartość. Nie szukać nikogo na siłę, ponieważ odpowiednia osoba pojawi się w naszym życiu w odpowiednim czasie. Poczekaj na kogoś kto będzie Cię szanować, dbać o Ciebie, wspierać, a nie tylko potrzebować.

Co sądzicie o radzie pani psycholog? Ma ona rację? Czekamy na Wasze komentarze.