Joanna Krupa nie przestaje umieszczać zdjęć córeczki! Oszalała?

By

Joanna Krupa zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy została mamą i teraz, co chwilę publikuje na swoim Instagramie zdjęcia przedstawiające maleńką Ahhę-Leigh Presley Nunes. Wizerunkiem siostrzenicy chętnie dzieli się też siostra prowadzącej „Top Model”.

26 maja 2019 roku „Dżoana” za pośrednictwem „Dzień Dobry TVN” pochwaliła się, że jest w ciaży. Od tego momentu bardzo chętnie dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z kolejnych etapów ciąży. Ponadto gwiazda udowadniała na każdym kroku, że ciąża to nie choroba i nawet na chwilę nie zwalniała tempa! Dopiero pod koniec sierpnia zrezygnowała z bywania na salonach i wyjechała do USA, gdzie wspólnie z mężem, już w zaciszu domowym czekała na rozwiązanie.

2 listopada 2019 roku Joanna powitała na świecie swoje pierwsze dziecko.

„Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najtrudniejszych dni w moim życiu. Córeczka Asha-Leigh Presley Nunes urodzona 02.11.2019 o 5.50 po południu. Mogę tylko powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki” – napisała tuż po porodzie Krupa.

Od tamtej pory „Dżoana” zasypuje swoich obserwatorów zdjęciami, które przedstawiają maleńką Ashę-Leigh Presley Nunes.

„Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać przed publikowaniem zdjęć mojej malutkiej” – wyjaśniła Joanna pod najnowszymi zdjęciami.

//www.instagram.com/embed.js

W szpitalu obecna była też siostra „Dżoana”, Marta. Ona też nie przestaje publikować zdjęć siostrzenicy.

//www.instagram.com/embed.js
//www.instagram.com/embed.js
//www.instagram.com/embed.js
Wyświetl ten post na Instagramie.

True love . Daddy’s little girl @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

//www.instagram.com/embed.js
Reklamy