wMeritum

Najważniejsze wiadomości z kraju i zw świata

Para kanibali chciała sprzedać ludzkie mięso w restauracji.

To sprawa, o której jest głośno na całym świecie. Chodzi o małżeństwo z Rosji. Szacuje się, że przez 20 małżonkowie zabili, a potem zjedli nawet 30 osób. Na jaw wychodzą koszmarne szczegóły. Okazuje się, że mordercy kanibale chcieli sprzedać ludzkie mięso restauracjom.

Para morderców to 35-letni Dmitry Bakszajew i 42-letnia Natalia. Pochodzą z Krasnodarska na południu Rosji. Gdy zostali aresztowali przyznali, że proceder kanibalizmu rozpoczął się już w 1999 r. Jak podaje portal „NaTemat.pl” oprawcy prawdopodobnie usypiali swoje ofiary, zabijali je, a potem jedli. Para wpadła, bo znaleziono telefon komórkowy, w którego pamięci były makabryczne zdjęcia. Na jednej z fotografii widniała głowa „przyrządzona” w pomarańczach. 

Części ludzkiego ciała znaleziono w lodówce, zamrażarce i w szafkach w mieszkaniu małżeństwa. W niektórych przypadkach były to „przetwory”. Natalia Bakszajew miała nawet piec ciasta, w których były ludzkie szczątki i sprzedawać je lokalnym restauracjom, by sobie dorobić. Takie doniesienia potwierdzają sąsiedzi, którym kobieta mówiła, że robi ciasta z „czegokolwiek”, co znajdzie pod ręką. 

Czytaj także: Tragedia: 8-letnia panna młoda nie przeżyła nocy poślubnej.

Właściciel jednej z kawiarni poinformował, że Natalia Bakszajew oferowała mu sprzedaż swoich „produktów”. Chciała się też u niego zatrudnić. – Policja powinna zbadać, gdzie ta kobieta pracowała jako szef kuchni. I co próbowała wcisnąć w swoje produkty – powiedział. 

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

%d bloggers like this: