wMeritum

Najważniejsze wiadomości z kraju i zw świata

Katowice: Kim jest uprowadzony z parku chłopiec?

W poniedziałkowe popołudnie organy bezpieczeństwa otrzymali zgłoszenie od mężczyzny zaniepokojonego sytuacją, której był świadkiem w czasie gdy wraz z małżonką i dziećmi wybrał się na spacer do parku Załęskiego nagrywać film kamerką umocowaną na dronie

Rodzina była świadkiem sytuacji, w której dwóch mężczyzn i kobieta siłą wciągnęli do samochodu chłopca w wieku ok. 7 lat.

Małżeństwo o całej sytuacji zdecydowało się zawiadomić dopiero w czwartek, trzy dni po wydarzeniu gdyż obawiali się konsekwencji za brak uprawnień do latania dronem w miejscu publicznym. Mężczyzna był pewien, że zdołał nagrać sytuację ale zamiast tego zrobił zdjęcie ponieważ jak twierdzi, „spanikowałem i nie chciałem żeby mnie zobaczyli”

Śledczy w ostatnim czasie nie otrzymali zgłoszeń o zaginięciu dziecka ale też nie zamierza lekceważyć tego zgłoszenia. Sprawę skierowano do mediów w celu nagłośnienia sytuacji aby osoby, które wiedzą coś na ten temat, niezwłocznie zawiadomiły o tym.

Prosimy czytelników o pomoc w nagłośnieniu gdyż sprawa jest dość niepokojąca. Śledczy nie wykluczają, że mogła to być rodzina chłopca ale mimo wszystko nie należy tego ignorować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

%d bloggers like this: