Koniec świata jest bliższy, niż się wydaje

Koniec świata jest bliższy, niż się wydaje

Planeta Nibiru powoli, ale pewnie zakrada się na Ziemię, aby zrealizować biblijną Apokalipsę. W każdym razie takie prognozy zakłócą globalną sieć na dłużej niż miesiąc.

Niektórzy badacze uważają, że już wkrótce, prawie, Nibiru przyniesie ostatni dzień dla mieszkańców Ziemi.

Infopovod, szczerze mówiąc, już tak. Ale kto wie?

Wiele argumentów na temat „podejścia planety X z niezwykle wydłużoną orbitą” właśnie wypełniło sieć i przyniosło sporą porcję nerwowości, a więc dość ciężkim czasom światowego kryzysu gospodarczego.

Ufologia, która w dzień iw nocy monitoruje symptomy zbliżania się końca świata, zdołała nawet obliczyć datę śmierci dla wszystkich żywych istot.

Przygotuj się do życia, aż do 16 grudnia. Przyczyna śmierci ufologii planety uparcie nazywała się Nibiru.

Ich szkice o tym, jak będzie wyglądać w prawdziwym życiu, prześcignęły pomysł samego Larsa von Triera z jego depresyjną „melancholią”.

Eksperci na Nibiru wierzą, że planeta się nie rozpadnie, ale wybuchnie, co doprowadzi do rozprzestrzenienia się potężnej fali upałów i spalenia wszystkiego w okolicy.

Jak ci się to podoba

Najprawdopodobniej podziemne bunkry nie zadziałają, a arks, podobnie jak w filmie awaryjnym z 2012 roku.

Należy zauważyć, że jeśli filmowcy na całym świecie tak rzadko zwracają uwagę na ten rodzaj apokalipsy, to … prawdopodobieństwo tego wyniku życia na Ziemi jest mało prawdopodobne.

Chociaż, jak mówią: „zobaczymy”

Zadbaj o siebie i swoich bliskich, nie zapomnij o noworocznych prezentach. Prawdziwa katastrofa nastąpi, jeśli zapomnisz pogratulować komuś nowego roku 2019.

Przypominamy, że pod koniec ubiegłego miesiąca pasażerowie jednego z samolotów w Stanach Zjednoczonych zauważyli „portal” z równoległego wszechświata.

Eksperci mogą wyjaśnić pojawienie się takich „bram” przez fakt, że Nibiru nie jest widoczny dla ziemian, a za ich pomocą „Gwiazda Śmierci” może zmienić inwazję.

Dziwny obiekt na niebie, który był jasnoniebieski, po prostu unosił się i mylił mieszkańców i pasażerów statku.

Już po opublikowaniu wideo w sieci zaczęły pojawiać się wersje tego, co można było sfotografować, ale większość ludzi, którzy uważają się za ekspertów w dziedzinie ufologii, doszli do wniosku, że chodzi o portal, przez który obcy niewidzialnie przenikają na Ziemię.

Jednocześnie pesymiści uważali, że Nibiru specjalnie otworzył tunele na początek inwazji, a ich słowa bardzo zaskoczyły Ziemian.

Najwyższa kategoria astrologa Vlad Ross z kolei powiedział, że jest zbyt wcześnie, aby mieszkańcy naszej planety mogli się zrelaksować.

„Często patrzę przez teleskop i wciąż nie widziałem tej planety. Może gdzieś jest, ale teraz wyraźnie nie ma go w Układzie Słonecznym. Na przykład, Pluton, nawet jeśli spadnie z orbity i przesunie się na Ziemię, nie dotrze do niej w naszym życiu. Co powiedzieć o nieznanym Nibiru – zauważył.

Rzuć okiem na to: NASA WYDAŁA OSTRZEŻENIE! CZEKA NAS POTĘŻNY KATAKLIZM. KONIECZNA BĘDZIE EWAKUACJA

 

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: