Marta Linkiewicz: „Wyglądam jak k**wa dziecko z gimnazjum”, czyli przemiana i przygotowania do FAME MMA!

      Możliwość komentowania Marta Linkiewicz: „Wyglądam jak k**wa dziecko z gimnazjum”, czyli przemiana i przygotowania do FAME MMA! została wyłączona

Marta Linkiewicz, czyli influencerka znana pod nazwą LinkiMaster odkąd zawalczyła po raz pierwszy na FAME MMA rozpoczęła mocne treningi i zmieniła nie tylko swoją sylwetkę, ale również psychikę! Marta Linkiewicz to jedna z najpopularniejszych influencerek na instagramie w Polsce! Ma ponad 1,1mln obsewujących!

Walki Linkiewicz na FAME MMA

Pierwszy pojedynek stoczyła z Godlewską, który szybko wygrała. Za tą walkę dostała podobno aż 100 tysięcy złotych! Drugi raz wystąpiła na kolejnej edycji z Lil Masti, który przegrała. Wtedy to rozpoczęła swoje mocne treningi i zaczęła się zmieniać. Jej poczynania śledzą tysiące fanów na jej social mediach!

Fot. https://www.instagram.com/p/B6xt5xCHCVb/

Naprawdę nie mogę się już doczekać swojej walki. Z resztą wystarczy na mnie spojrzeć, chyba widać, że oddałam się temu, co robię w stu procentach, bo wyglądam jak k**wa dziecko z gimnazjum!

Rzeczywiście widać różnicę. Schudła wiele kilogramów, a także ćwiczy na siłowni i trenuje MMA! Teraz szykuje się do kolejnej walki na FAME MMA, tym razem z Zusje, czyli Luxurie Astaroth. Więcej na ten temat tutaj: Kim jest Zusje, która zawalczy z Linkiewicz na FAME MMA?

Fot. https://www.instagram.com/p/B6xt5xCHCVb/

Walka na FAME MMA

Gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 października w Częstochowie! Zawalczy na niej również Marta Linkiewicz. Pierwsza konferencja będzie miała miejsce już za tydzień, 8 lutego!

Źródło: FightWay