Ogromny wąż połknął kobietę. Wyjęli ją z jego żołądka [WIDEO +18]

Tylko dla osób o mocnych nerwach. Film jak z obrzydliwego horroru.

Wąż zjadł człowieka. 8-metrowy pyton z wyspy Sulawesi w Indonezji połknął w całości kobietę. Jak podaje thesun.co.uk, szukało jej prawie 100 ludzi. Okazało się, że 54-letnia Wa Tiba skończyła w przewodzie pokarmowym ogromnego gada.

Kobieta udała się na pole, by zająć się warzywami. Jej bliscy zaniepokoili się, gdy nie wróciła na noc do domu. Rozpoczęto poszukiwania. Zwrócono uwagę na wielkiego pytona leżącego nieopodal miejsca, gdzie ostatnio ją widziano. Zjadł coś tak dużego, że nie mógł się ruszyć. W pobliżu znaleziono sandały zaginionej kobiety.

Atak węża na człowieka
Zabito go i rozcięto maczetą. Wówczas Wa Tiba się odnalazła. Prawdopodobnie wąż zjadł ją żywcem. Cbsnews.com zwraca jednak uwagę, że pytony siatkowe napierw chwytają ofiary w zęby i zaduszają je na śmierć przed połknięciem.

W sieci pojawił się makabryczny film jak z horroru, na którym widać wyciąganie zwłok z żołądka węża. Kobieta wciąż miała na sobie nienaruszone ubranie.

Szef wioski oświadczył, że kobieta udała się w skaliste miejsce, w którym roiło się od węży. Region znany jest z ataków pytonów np. na świnie. 

Czytaj także: Kolejny alarm przeciwpożarowy w Amazonie? Pojawiły się pewne domyślenia.

Wyjęli kobietę z żołądka pytona [+18]:


Dzielenie się jest dbaniem o innych!

%d bloggers like this: