Pierwszy mod Red Dead Redemption 2 zamienia Arthura w Jokera

Red Dead Redemption 2 wreszcie w końcu pojawi się na PC, ale przed tym wydaniem możesz już pobrać pierwszy mod Red Dead Redemption 2. Dzięki niemu Arthur może przebierać się jak inny poszukiwany przestępca: stary kumpel Batmana, Joker.

Mod zmienia domyślną twarz Artura, dzięki czemu jest on rozmazany farbą i gotowy do klaunowania. Red Dead Redemption 2 może być trochę obrzydliwy, ale z pewnością rozweseli wszystkich. Możesz pobrać go na Nexus Mods .

Zespół odpowiedzialny za mod, RedDeadModders, nie dostarczył instrukcji instalacji, ponieważ gra nie została jeszcze wydana – to tajemnica. Nie jest jasne, w jaki sposób RedDeadModders udało się uzyskać dostęp do gry, ale mam nadzieję, że to oznacza, że ​​Rockstar dał więcej modderom okazję do zabawy.

Zespół pracuje również nad modyfikatorem Terminatora , nieumarłym koniem i dużą ilością broni. Sprawdź ich wiele tutaj .

Kiedy to pisałem, pojawił się także inny mod. RDR2 Photorealistic Reshade to modyfikowany odcień, który poprawia kolory, cienie, odwzorowanie tonów i ostrość gry.

Niestety, będziemy musieli poczekać kilka godzin, aby dowiedzieć się, czy są jakieś dobre, ale przynajmniej będziemy mieli kilka rzeczy do przetestowania od razu, gdy Red Dead Redemption 2 uruchomi się dzisiaj dzisiaj.