Pilne ostrzeżenia IMGW, zagrożenie zdrowia i życia.

IMGW ostrzega. Niebawem ulegnie zmianie...

IMGW ostrzega. Pogoda niebawem ulegnie diametralnej zmianie. Polacy powinni być zagrożenie zdrowia, a nawet życia związane z gwałtownymi zjawiskami atmosferycznymi. Synoptycy biją na alarm.

Pogoda w ostatnich dniach jest prawdziwym odzwierciedleniem powiedzenia „w marcu jak w garncu”. Choć nowy miesiąc powitaliśmy zaledwie kilka dni temu, już na końcu lutego warunki atmosferyczne zmieniały się nieustannie. Raz słońce rozpieszczało rodaków, a rosnąca temperatura coraz bardziej wskazywała na zbliżającą się wiosnę. Chwilę później dominowały opady deszczu, silny wiatr i pochmurne niebo. Najnowsze zapowiedzi synoptyków nie pozostawiają złudzeń, że na Polaków czekają kolejne przykre zmiany.

Pogoda zmieni się diametralnie. Pilne ostrzeżenie IMGW

Nowy tydzień rozpoczął się dość pochmurno. Jesienna aura raczej nie zachęca do spacerów pod gołym niebem, a jak możemy się dowiedzieć z najnowszych zapowiedzi, w najbliższych dniach sytuacja raczej nie ulegnie poprawie – wręcz przeciwnie. Eksperci z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiadają pogorszenie się warunków atmosferycznych w części kraju, co tworzy realne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia mieszkańców.

Wiecej na: https://pikio.pl/pogoda-0403202-bc-ostrzezenia-imgw/?fbclid=IwAR3uEJLeId30dKETCyKtFJ-QkmTj6JTURmWNH1p1bY9c17uDo3jmEFXAuXs