Policja i rodzina proszą o pilną pomoc. Zaginęła Paulina, nastolatka może być w ogromnym niebezpieczeństwie

      Możliwość komentowania Policja i rodzina proszą o pilną pomoc. Zaginęła Paulina, nastolatka może być w ogromnym niebezpieczeństwie została wyłączona

Nastolatka wyszła z domu i nie wróciła. Szuka jej cały Białystok, zrozpaczeni rodzice apelują o to, aby każdy, kto może wiedzieć, gdzie dziewczyna się znajduje, przekazał informacje policji. Pojawiły się informacje, że może być w niebezpieczeństwie.

Nastolatka wyszła z domu w niedzielę 3 listopada tuż po południu. Chociaż od jej zniknięcia nie minęło wiele czasu, istnieją przesłanki do tego, aby rodzice i policja niepokoili się o jej bezpieczeństwo. W związku z tym apelują do wszystkich, którzy mogą wiedzieć, gdzie obecnie przebywa dziewczyna, o przekazanie informacji funkcjonariuszom.

Nastolatka jest poszukiwana przez policję i rodzinę

Nastolatka od czasu opuszczenia rodzinnego domu nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Wedle tego, co mówią funkcjonariusze, istnieją mocne przesłanki ku temu, że znajduje się w niebezpieczeństwie. Właśnie dlatego jej poszukiwania rozpoczęły się tak szybko.

Zaginiona dziewczyna ma 164 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała oraz farbowane na czarno włosy, które sięgają jej do pasa. Gdy wyszła z domu, ubrana była w czarną, skórzaną kurtkę, czarne legginsy, a na nogach miała również czarne buty firmy Nike.

Policja prosi o wiadomości na temat zaginionej

Paulina Kiercul – bo tak ma na imię zaginiona nastolatka – jest pilnie poszukiwana przez policjantów i rodzinę. Nie wiadomo, czemu postanowiła opuścić dom rodzinny, ani dlaczego nie ma z nią kontaktu. Policja nie poinformowała, czy możliwą przyczyną zaginięcia nastolatki jest porwanie. Wiadomo jednak, że dziewczyna była lubiana przez rówieśników za swoją wyjątkową urodę.

– Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu o kontakt z dyżurnym KP IV w Białymstoku 85 670 3244 lub pod numerem alarmowym 112 – informuje policja.

Rodzina z niecierpliwością czeka na wszelkie wieści dotyczące zaginionej dziewczyny, a białostocka policja nie ustaje w poszukiwaniach.

About Andrzej Wolnomularski

My mkniemy przez żar pustyni jak Beduini Czytam książki od tyłu, by być krok przed wszystkimi!