Przeskoczył ogrodzenie, ale stracił przyrodzenie. Genitalia pechowca zawisły na płocie

      Możliwość komentowania Przeskoczył ogrodzenie, ale stracił przyrodzenie. Genitalia pechowca zawisły na płocie została wyłączona

Wysokie płoty mają chronić przed niechcianymi intruzami. Dziwnym trafem dla wielu osób nie stanowi to jednak przeszkody nie do pokonania. Pewien anonimowy mężczyzna długo jednak będzie omijał tego rodzaju miejsca z daleka. 31 lipca pijany Rosjanin próbował przeskoczyć metalowe ogrodzenie. Skończyło się to dla niego tragicznie, ponieważ stracił swoje klejnoty.

Jak podaje wschodni serwis progorod58.ru, 27-letni poszkodowany z Kuźniecka (obwód penzeński), nadział się na ostre zakończenia wystających słupków. Miał ogromnego pecha, ponieważ spiczaste rogi trafiły prosto w jego genitalia.

Siła rozpędu była na tyle duża, że przyrodzenie mężczyzny pozostało na płocie, podczas gdy mężczyzna leżał już na ziemi. Natychmiast polała się krew, a na miejsce zostało wezwane pogotowie przez zszokowanych świadków. Ofiarę nieszczęśliwego wypadku zabrano do szpitala. W okolicy tragedii szybko zaczęło robić się tłoczno. Mieszkańców z pobliskich domów zaciekawiły bowiem pojawiające się w mediach społecznościowych zdjęcia dziwnego przedmiotu zatkniętego na szczycie metalowego słupka. Okazało się, że to pozostałości po narządzie rozrodczym, które nabite na płot utkwiły tam na dobre. Najwyraźniej biedak nie miał czasu zastanawiać się nad rozczłonkowanym członkiem, kiedy jego spodnie zalewała struga krwi.

Mężczyzna już nigdy nie zapomni swojego skoku przez ogrodzenie.

About Andrzej Wolnomularski

My mkniemy przez żar pustyni jak Beduini Czytam książki od tyłu, by być krok przed wszystkimi!