Przyciski nawigacyjne „Niespodzianka w lokalizacji”, które zostaną uwzględnione w następnej aktualizacji oprogramowania Tesla

Przyciski nawigacyjne „Niespodzianka w lokalizacji”, które zostaną uwzględnione w następnej aktualizacji oprogramowania Tesla

Pomysł zrodził się z głośnika wysokotonowego i wygląda na to, że potwierdził to także Elon Musk na Twitterze.

Być może słyszeliście o niespodziewanych wakacjach, kiedy płacicie biurom podróży za ich zabranie do tajemniczego miejsca na weekend.

Co powiesz na „czuję się szczęśliwy” w Tesli?

Dzięki przedsiębiorczemu użytkownikowi Twittera i wysokiemu zaangażowaniu Elona Muska w media społecznościowe, pomysł ten będzie się rozwijał wraz z kolejną aktualizacją oprogramowania Tesli.

Nowe przyciski nawigacyjne
W ostatnich miesiącach dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, ominął tradycyjne komunikaty prasowe, wprowadzając aktualizacje w swojej firmie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Co ciekawe, ta nowa aktualizacja, jeśli zostanie potwierdzona, przeszła od etapu pomysłu do ukończenia w ciągu około 20 godzin. Sam pomysł pochodzi od użytkownika Twittera, Kelly Vaughn, która później żartobliwie poprosiła dyrektora generalnego, czy w zamian otrzyma darmową Teslę.

Vaughn zamieścił tweet na poniższym boisku dla potentata technologicznego:

Hej, @elonmusk, możesz dodać opcję „Czuję się szczęśliwy” i zabrać kierowcę na zabawną przygodową niespodziankę

 • Kelly Vaughn 🐞 (@kvlly) 9 lipca 2019 r
  Musk odpowiedział z zainteresowaniem, mówiąc, że podoba mu się ten pomysł. Później wrócił mówiąc, że opcja ma zostać wydana wraz z kolejną aktualizacją oprogramowania dla pojazdów elektrycznych:

Gotowe. Czuję przyciski nawigacyjne 🍀 i czuję, że 😋 pochodzą z następnej wersji oprogramowania.

 • Elon Musk (@elonmusk) 9 lipca 2019 r
  Zabawne losowe lokalizacje
  Więcej szczegółów nie zostało jeszcze opublikowanych, choć niewiele wiemy, że ludzie spekulują, czy będzie to zabawna, bezpieczna opcja, czy AI pójdzie nie tak.

Jeden głośnik wysokotonowy, Pranay Pathole, spekulował, że ta opcja może działać nieprawidłowo i zmusić niezliczone samochody Tesli do omyłkowego trafienia do niczego niepodejrzewającego domu nieznajomego:

Chcę tylko zobaczyć przypadkową osobę, która otrzyma 100 gości Tesli, którzy pojawią się w jego domu niespodziewanie z powodu tej funkcji. ..

 • Pranay Pathole (@PPathole) 10 lipca 2019 r
  Z pewnością nie byłoby to poza zasięgiem możliwości, ponieważ 100 kierowców zostało niedawno uwięzionych w błotnistym polu z powodu wskazówek z Google Maps.

Ostatecznie jest to kolejny przykład niezależnego założyciela Tesli, działającego w nagłym kaprysie. Kto wie, może uderzył w złoto, wprowadzając nową wakacyjną modę? Ktoś nie ma wakacji z niespodzianką w pojeździe?

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: