Na jednym z warszawskich cmentarzy doszło do incydentu z udziałem radnego PiS – Sławomira Wróbla i znanego działacza politycznego oraz głównego prowadzącego w Telewizji Narodowej, emitowanej w serwisie YouTube – Wojciecha Olszańskiego.

Na Powązki Wojskowe w Warszawie przybył polityk Prawa i Sprawiedliwości, Sławomir Wróbel. Odbywała się tam uroczystość oddania hołdu poległym w czasie walk powstańczych w Warszawie latem 1994 roku. W tym samym miejscu znajdował się także Wojciech Olszański, zwany również pod pseudonimem Aleksander Jabłonowski.

Na nagraniu widać jak obaj panowie gorąco dyskutują. Nagle ubrany w czarną koszule i wojskową furażerkę na głowie Jabłonowski, wyprowadza cios w twarz Wróbla. Mężczyzna zapowiedział, że powiadomi o sprawie policje, po czym opuścił cmentarz. Napastnik zapytany o powód agresji odpowiedział, że zrobił to, gdyż został posądzony przez Sławomira Wróbla o bycie rosyjskim agentem. Dodał, że mógł uderzyć mocniej.

Obraził mnie. Czy mogę coś po rosyjsku powiedzieć? Powiedziałem ”nie umiem”. A szkoda, że pan nie umie, a pana rosyjscy mocodawcy co na to? – opisał rozmowę Jabłonowski

Nagranie tego zajścia można zobaczyć tutaj: https://publiszer.pl/wideo-radny-pis-za-obrazliwe-slowa-dostaje-w-pysk-od-polskiego-patrioty/

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: