Rodzice zatłukli swoją 9-miesięczną córeczkę. Dla pewności przebili jej serce…

Kilka dni temu, w jednym z mieszkań w małym mazurskim miasteczku odnaleziono zwłoki 9-miesięcznej Blanki. Okazuje się, że jej śmierć nie była przypadkowa. Rodzice zgotowali jej prawdziwe piekło.

Po ich zatrzymaniu, na jaw wyszło, że dziewczynka wróciła do nich z rodziny zastępczej. Od tego momentu, Blanka przeżywała istne piekło. Sekcja jej zwłok wykazała, że dziecko od 2 miesięcy było ofiarą przemocy domowej. Na jaw wyszło również, że maluch był wykorzystywany.

Zobacz: Rodzinny HORROR w Lublinie. Udusiła synka, by nie oddać go ojcu?

Zdaniem patologów, została ona zabita tępym narzędziem, najprawdopodobniej młotkiem lub wałkiem. 35-letnia matka oraz 45-letni ojciec nie przyznają się do winy. Na razie, zostali oni zatrzymani na 3 miesiące, jednak usłyszeli już zarzuty. Pierwszy z nich dotyczy zabójstwa, a drugi wykorzystywania seksualnego dziecka. Grozi im dożywocie.

Zobacz: Podeptała córkę , a potem wyrzuciła ją z pierwszego piętra! Jej stan jest ciężki!

 

2 comments on “Rodzice zatłukli swoją 9-miesięczną córeczkę. Dla pewności przebili jej serce…

  1. Zszokowany

    Jakie nagłówki: przebili serce, udusiła synka, podeptała córkę, codziennie to lepiej a u nas tylko sądy i inne gówna. W niektórych krajach już by rąk i nóg nie mieli a żarli przez sądę w tyłku do końca swoich dni.

  2. Andrzej Krakowiak

    A w pudle powinni dostać po 500+ , ale pretami stalowymi po gnatach! Po 500 razy pretami po całym cielsku! Żeby czuli jak zdychaja!

Comments are closed.