Sposób na bezbolesne pozbycie się niewielkich brodawek

      Możliwość komentowania Sposób na bezbolesne pozbycie się niewielkich brodawek została wyłączona

Usuwanie brodawek może być naprawdę proste!

Większość ludzi prawdopodobnie kiedyś miała jakąś brodawkę. Są one wywoływane przez wirusa i najczęściej pojawiają się na dłoniach oraz stopach, ale mogą również występować w innych miejscach. Mimo że są niegroźne i większość z nich po pewnym czasie znika, mogą być denerwujące. Większość ludzi usuwa je u lekarza, ale czy wiesz, że można się ich w łatwy sposób pozbyć samemu? Istnieje sztuczka, która może pomóc Ci w mgnieniu oka całkowicie bezboleśnie pozbyć się brodawek.

Nie musisz już udawać się do lekarza, aby usunąć niewielką brodawkę!

Małe brodawki

Brodawki mogą być bardzo denerwujące. Mimo że zazwyczaj są niegroźne i u większości osób znikają w ciągu roku, zdecydowanie mogą przeszkadzać. Mogą być szczególnie bolesne, gdy znajdują się na przykład pod stopami i ciągle się na nie nadeptuje. Ponadto brodawki nie wyglądają zbyt estetycznie, a niektórzy wstydzą się ich, gdy znajdują się one w bardzo widocznym miejscu. Na szczęście istnieje prosta sztuczka, która może pomóc całkowicie bezboleśnie pozbyć się brodawek.

Przejdź do następnej strony, aby przeczytać wszystko na temat tej przydatnej sztuczki!

Uwaga: informacje te nie stanowią alternatywy dla profesjonalnych porad medycznych. W razie wątpliwości skontaktuj się z lekarzem.

Bezbolesne usuwanie

Usunięcie niewielkiej brodawki może być bardzo proste i bezbolesne. Wystarczy do tego nieduży kawałek taśmy izolacyjnej, trochę wody i pumeks. Oto co należy zrobić: weź kawałek taśmy izolacyjnej i naklej go na brodawkę. Upewnij się, że jest porządnie zakryta, z każdej strony powinien znajdować się około 1 cm taśmy. Teraz należy pozostawić taśmę klejącą na sześć dni bez dotykania jej. Po tym dniu możesz ją usunąć. Weź miskę z ciepłą wodą i mocz w niej brodawkę przez około 5 minut. Następnie weź pumeks i użyj go do wyszorowania brodawki. Ponieważ skóra nasiąkła już wodą, można z łatwością zmyć brodawkę, nie uszkadzając jej. Bardzo prosta sztuczka!

Źródło: Libelle TV | Zdjęcie: Wikimedia Commons, autor: Steven Fruitsmaak

About Andrzej Wolnomularski

My mkniemy przez żar pustyni jak Beduini Czytam książki od tyłu, by być krok przed wszystkimi!