Tusk znowu zaskoczył. Mieszkaniec Sopotu spotkał go na poczcie. „Cierpliwie czekał na swoją kolej”

Tusk znowu zaskoczył. Mieszkaniec Sopotu spotkał go na poczcie. „Cierpliwie czekał na swoją kolej”

Donald Tusk nie pierwszy raz imponuje swoim zwolennikom „normalnością”. Po tym jak brytyjski korespondent Sky News Europe Mark Stone, umieścił na Twitterze zdjęcie szefa Rady Europejskiej robiącego zakupy, przyszedł czas na wizytę na… poczcie. Ani tu, ani tu przy Tusku nie było ochrony.

„Dziś przed 13 siedział cierpliwie na poczcie w Sopocie. Kolejki były spore. Podszedłem , porozmawialiśmy kilka minut. Po następnych kilku minutach podszedł do okienka z awizo i odebrał przesyłkę . Nazywa się @donaldtusk.” – napisał na Twitterze internauta, który jednocześnie przeprosił za jakość zdjęć, ale jak przyznał zrobił je czytnikiem książek

Tej sytuacji nie omieszkał wykorzystać Roman Giertych, który skomentował informację o wizycie Donalda Tuska na poczcie. Skupił się na jednej istotnej kwestii, mianowicie chodziło o awizo, z którym były premier przyszedł, aby odebrać przesyłkę.

„Może PDT udzieliłby małego szkolenia panu prezesowi Kaczyńskiemu pt. Odbieranie awizo” – napisał na Twitterze Roman Giertych, tym samym odnosząc się do ostatnich wydarzeń.

/natemat.pl

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: