UJAWNIONO zeznania mordercy Adamowicza!

UJAWNIONO zeznania mordercy Adamowicza!

Paweł Adamowicz zmarł w poniedziałek wczesnym popołudniem. Prezydent Gdańska pożegnał się z życiem na wskutek ataku nożownika, który w niedzielę o godzinie 20-tej wdarł się na scenę, na której odbywał się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas gdy w Polsce zapanowała atmosfera żałoby, morderca domaga się sprawiedliwości. Paweł Adamowicz przez 25 lat był współtwórcą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mężczyzna rok w rok spacerował z puszką WOŚP-u po ulicach Gdańska i zbierał na leczenie noworodków oraz osób starszych. Nie przypuszczał, że ta dobroczynność doprowadzi go do najgorszego – śmierci. Prezydent w sobotę zostanie pochowany, a jego morderca najwyraźniej urządza sobie żarty – najpierw wyparł się swojego czynu, a teraz domaga się „sprawiedliwości”.

Paweł Adamowicz został zamordowany. Oprawca: Tylko Ziobro może mnie uratować Stefan W. wszedł na obchody 27. finału WOŚP z plakietką „media” oraz ponad 14 centymetrowym nożem. Jego mord był dokładnie przemyślany i zaplanowany, a niczego nieświadomy i niewinny prezydent zmarł po wielogodzinnej batalii stoczonej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Podczas gdy rodzina prezydenta szykuje się do sobotniego pogrzebu, morderca stawia warunki. Żąda między innymi tego, aby jego sprawą zajęła się prokuratura inna, niż ta urzędująca w Gdańsku, w którym „rządzi PO”.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, Stefan W. swój „spektakularny zamach” szykował już w grudniu. Gdy tylko został wypuszczony z więzienia, natychmiast udał się do Warszawy. Chociaż z napadów i rozbojów, w których brał udział, są twarde dowody i nagrania, mężczyzna uparcie twierdzi, że jego pobyt w zakładzie karnym był jednym, wielkim nieporozumieniem. Podobnie jest i w tym przypadku – chociaż jego brutalny mord został uwieczniony na wielu komórkach i aparatach, to on twierdzi, że niczego takiego się nie dopuścił. Co więcej, twierdzi, że tylko Zbigniew Ziobro może go uratować. Minister sprawiedliwości nie odniósł się jednak do jego kontrowersyjnych i niesamowicie mierżących słów.

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: