Jakiś czas temu ASZ:dziennik poinformował nas o tęczowej epidemii, na którą w tamtym czasie chorowało JUŻ 4,5MLN DZIECI! Niestety epidemia rośnie w siłę, a lekarze dalej nie znaleźli odpowiedniego lekarstwa. Taka sytuacja istnieje tylko w naszym kraju przez co możemy stać się społecznością homoseksualną i kraj upadnie z powodu braku rozmnażania się.

Politycy, Lekarze, Nauczyciele, Funkcjonariusze Publiczni apelują, aby uczyć dzieci życia w cywilizowanym społeczeństwie tzn., aby nie wyrastały na homoseksualistów, ponieważ aktualne dane informują, że epidemia bardzo się rozrasta, a liczba zachorowań to około 12 milionów dzieci co jest kolosalną liczbą biorąc pod uwagę mieszkańców polski.

Szpitale są przepełnione, w niektórych nawet nie ma już miejsca i dzieci śpią na zimnej podłodze.

~Karolina ma dopiero 12lat! – jej rozpaczona matka nie może przyjąć do wiadomości, że jej córka już do końca życia będzie lesbijką.

Tęczowa epidemia nie ustępuje, musimy edukować całe nasze społeczeństwo, że homoseksualizm jest zły i nie możemy pozwalać na takie zachowania.

Nawet dzieci, które wychowują się w katolickich domach (codzienna modlitwa, święte obrazki i posążki w domu, cotygodniowa msza święta) zaczynają chorować na tą niezwykle rozwijającą się chorobę i popełniają grzech będąc napalonymi na homoseksualny stosunek.

~Świadkowie osób zarażonych nie są w stanie uwierzyć w to co zobaczyli. Wszyscy są pod opieką psychologów.

~To był okropny widok – komentuje Natalia B., wychowawczyni liceum. – W jednej chwili prawie dorosłe dzieci uczyły się o tolerancji i szacunku dla drugiego człowieka, po czym ubrały na siebie lateksowe stroje i zaczęły wymachiwać kolorowymi penisami.

W szkołach w całej Polsce został wprowadzony stan wyjątkowy. Palone są tęczowe flagi i akcesoria. A dla pewności także wszystko to co ładne, przyjemne i kolorowe.

wMeritum – źródło nadające sens w Twoim życiu! <3