Producent  wyjawił, co dodaje do mięsa, by zwiększyć zysk ze sprzedaży.  Nagranie trafiło do Internetu.

Z nagrania wynika, że mięso, które jemy może zagrażać naszemu zdrowiu.
Wiadomo, że podczas produkcji mięs dodaje się do nich konserwanty, różnego rodzaju ulepszacze, dzięki którym produkt może pozostać dłużej świeży. Okazuje się także, że oprócz dodawania do produktów mięsnych różnych toksyn,  producenci robią coś znacznie gorszego.

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie jak przebiega proces produkcji kebabów. Było również głośno o produkcji mięsa drobiowego. Piersi z kurczaka zawierają białą wydzielinę, która uwalnia się podczas smażenia. Są to różnego rodzaju konserwanty czy ulepszacze, dzięki którym produkt pozostaje dłużej świeży.

Nagranie wyciekło do sieci. Widać na nim w jaki sposób odbywa się produkcja mięsa wieprzowego.
Producent wyjawił, że chce zrezygnować ze sprzedaży mięsa wieprzowego, które pochodzi od świni chorej na nowotwór.

„Co w tym dziwnego? Mięso wieprzowe jest zbyt drogie, żeby tak po prostu wyrzucić je z powodu jakiegoś tam raka”- powiedział mężczyzna. Na nagraniu widać, jak wycina on brzydki kawałek mięsa, po czym resztę pakuje na sprzedaż. Wywołało to ogromną burze wśród internautów.

Na nagraniu możemy zaobserwować jak mężczyzna pozbywa się sinych i szarych kawałków mięsa chorej świni.

Spożycie  mięsa pochodzącego od chorego zwierzęcia może zagrażać życiu. Dlatego powinniśmy uważniej kupować mięsne produkty i omijać sklepy, które wzbudzają niepewność.