Wyrzucili do śmietnika szczelnie zawiązaną torbę ze szczeniakiem w środku! Policja prosi o pomoc w znalezieniu sprawców!

Trzeba nagłaśniać sprawę. Może ktoś rozpozna mężczyznę z nagrania.

Nie ma wytłumaczenia dla okrucieństwa ludzi wobec zwierząt! To niedopuszczalne! Policja z Głogowa poszukuje dwóch mężczyzn, którzy zostawili biednego szczeniaczka na pewną śmierć.

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, którzy w dniu 4 lutego 2018 roku około godziny 16:20 na Alei Wolności w Głogowie wrzucili do kosza szczelnie zawiązaną reklamówkę ze szczeniakiem rasy mieszanej. Dzięki spostrzegawczości przechodnia, pies został uratowany.

Kiedy sprawcy odeszli,  z pobliskiego sklepu wychodziła para. Na szczęście zauważyli, że coś rusza się w koszu na śmieci. Mężczyzna wyciągnął reklamówkę. Worek był tak szczelnie i mocno zawiązany, że potrzeba było nożyczek, aby go rozciąć. Gdy rozcięto pakunek, piesek natychmiast wystawił głowę, łapczywie łapiąc powietrze. Zawieziono go do weterynarza, a sprawę zgłoszono policji.

Wszystkie osoby mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości tych osób,  prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer:

76 7277226 lub  76 7277361 w godz. 8.00 – 15.30 oraz całodobowo pod numer telefonu alarmowego 997.