Za zdradę odcięła genitalia byłemu mężowi i spuściła je w toalecie. „Jak nie chcesz ze mną, to z nikim już nie będziesz”

      Możliwość komentowania Za zdradę odcięła genitalia byłemu mężowi i spuściła je w toalecie. „Jak nie chcesz ze mną, to z nikim już nie będziesz” została wyłączona

Pani Lilianna, 38-letnia rozwódka z wysp gdy dowiedziała się o tym, że jej były mąż ją zdradził w momencie kiedy jeszcze byli małżeństwem postanowiła wykorzystać ten fakt aby się zemścić.

Ze wstępnych ustaleń policji wychodzi na to, że kobieta uwiodła byłego męża, upoiła po czym odcięła mu genitalia i spłukała je w toalecie.

Usprawiedliwia się twierdzeniem, że była to zemsta za zdrad z czasów kiedy byli jeszcze małżeństwem, i że jak najbardziej miała do tego prawo. Do pozbawienia męskości byłego małżonka użyła ostrego narzędzia, najprawdopodobniej były to nożyczki.

Powiedziała: „Jak nie chcesz ze mną, to z nikim już nie będziesz” po czym wzięła 40 tabletek nasennych w pozornej próbie samobójczej.

Nagranie po przybyciu pogotowia ratunkowego znajdziecie tutaj: znajdziesz pod tym adresem: https://www.dailymail.co.uk/news/article-7290337/Woman-seduces-ex-husband-cuts-genitals-flushes-toilet.html

Reklamy