Zainstalował League of Legends na komputerze w supermarkecie – rozegrał mecz i wygrał

Użytkownim reddita sugarblob podczas pobytu w sklepie Walmart na komputerze z wystawy rozegrał mecz TFT. Na swoim koncie reddit streścił jak przebiegła gra.

19 stycznia sugarblob postanowił, że zrobi coś odważnego i zagra w TFT na komputerze z wystawy z Walmartu.

Komputer był podłączony do internetu dzięki czemu użytkownik Reddita bez większych przeszkód mógł wejść na stronę i pobrać klienta gry. Jak ujął portal H2P z pewnością byłoby mu łatwiej pobrać tryb TFT gdyby był oddzielną grą… Instalacje rozpoczął o 18:00 czasu lokalnego, aby nikt nie przerwał jego instalacji, użył skrótu CTRL+ALT+DEL i tak zostawił komputer.

Do stanowiska powrócił po czterech godzinach od czasu rozpoczęcia instalacji. Komputer był włączony, gra się pobrała i był to już jego pierwszy sukces. Włączył klienta gry, zalogował się na swoje konto i włączył mecz w trybie TFT.

W pewnym momencie podczas meczy do użytkownika Reddita podszedł pracownik sklepu, który rozpoczął rozmowę z naszym sklepowym e-sportowcem. Zdezorientowany Redditer zminimalizował grę i przez ~5minut pracownik sklepu opowiadał mu głównie  swojej pracy, rozkładzie godzinowym itd… po czasie nareszcie poszedł.

Po odejściu pracownika sugarblob powrócił do gry, w meczu uzbierał ponad 80 sztuk złota i zajmował trzecie miejsce w rankingu. Tak duża ilość złota dała mu szansę na powrót i dostosowanie się do sytuacji reszty zawodników, a koniec końców zajęcia pierwszego miejsca. Zrobił zdjęcie z napisem „Victory” (wygrana) co miało na celu ukazanie, że jest to jak najbardziej możliwe, a poza tym, że wygrał mógł sprawdzić czy komputer spełnia jego oczekiwania i jest w stanie odpalić TFT.

Niestety post na reddicie został usunięty i sugarblob nie był w stanie opowiedzieć nam o całej sytuacji. W samym poście można znaleźć tylko zdjęcie i tytuł. Redaktorowi portalu H2P wydawało się to na tyle ciekawe, że postanowił skontaktować się w wiadomości prywatnej i zapytać o to, jak wyglądała jego przygoda w Walmarcie. Myślicie, że przydarzy się coś podobnego w naszej prze-cudownej polsce? Graliście w TFT w miejscu nie przeznaczonym do tego?

Źródło: https://how2play.pl/leagueoflegends/potyczki-taktyczne/zainstalowal-tft-na-pc-cie-w-supermarkecie-zagral-i-wygral/?fbclid=IwAR2lwal4EjUzKYSFJSt1M6BqI596iaM-ZNoEYFbJCEOlk8tWfgzlt8jipvk

1 comment on “Zainstalował League of Legends na komputerze w supermarkecie – rozegrał mecz i wygrał

  1. Pingback: NETFLIX ZA DARMO! Chcesz obejrzeć filmy i seriale z platformy Netflix za darmo? Sprawdź ten artykuł! – wMeritum

Comments are closed.