Zwierzęta w Australii szokujące zdjęcia dla twardych ludzi

      Możliwość komentowania Zwierzęta w Australii szokujące zdjęcia dla twardych ludzi została wyłączona

Marzysz o zbliżających się wakacjach spędzonych w prawdziwej krainie? Poznaj te niesamowite zwierzęta w Australii, zanim wybierzesz się gdziekolwiek. Myślisz, że żartujemy? Nie, chociaż może to być wspaniały kontynent pełen kultury i przygody, ma też jedne z najstraszniejszych zwierząt na świecie! 

Śmiało, sprawdź całkowicie przerażające, prawdziwe bestie z australijskiej dzikości, których przestrzegaliśmy. **Zostałeś ostrzeżony.** Przejdź do kolejnej strony.

Drakula!

Australia jest gospodarzem wielu gigantycznych gatunków nietoperzy, a jeśli jesteś w okolicy, możesz nawet spotkać pra-pra-pra-ojca hrabiego Draculi. Czy nie byłoby to po prostu czymś niesamowitym? 

Idealny czas na pływanie

Może to wbrew pozorom nie najlepszy środek transportu w Australii. Na zdjęciu widać zatłoczone roje chrząszczy, które przejęły kontrolę nad łodzią i trzymały wszystkich jako zakładników. Uhh, czy ktoś może zadzwonić do jakichś zabijaczy owadów?! 

Ale piękna meduza

O rany! Spójrz jaka gigantyczna meduza. To nie jest takie złe, prawda, wygląda na ładną? Cóż prawda jest taka, że wyleciała ona po za powierzchnię wody i zmarła. Warto pamiętać, że wcześniej ta ogromna meduza pływała jak gdyby nigdy nic w australijskich wodach, więc miej szczęście, że już jej nie ma! Chyba że jest coś, o czym nie wiemy… może jest ich więcej?

Czytaj dalej: https://sztosowe.pl/zwierzeta-w-australii-szokujace-zdjecia-dla-twardych-ludzi/4/

About Andrzej Wolnomularski

My mkniemy przez żar pustyni jak Beduini Czytam książki od tyłu, by być krok przed wszystkimi!