Zwłoki przed budynkiem Polsatu. „metr od wejścia”

By

Tragicznego odkrycia dokonano we wtorek, około godziny 21.00. Przed siedzibą telewizji Polsat znaleziono ciało kobiety. Jak informowały media, m.in. Super Express, miało ono znajdować się zaledwie metr od wejścia.

Jak relacjonowała TVP Info, na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Według informacji przekazanych dziennikarzom przez Joannę Węgrzyniak z warszawskiej policji, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o znalezieniu zwłok przy ulicy Ostrobramskiej około godziny 21.00 we wtorek.

Nie potwierdzono tożsamości
– Nie ma podejrzenia udziału osób trzecich – mówiła policjantka. Jak również dodała, zmarła nie miała ze sobą żadnych dokumentów, umożliwiających jej identyfikację. Nie potwierdzono tez na razie jej tożsamości.

Jak z kolei podawał Super Express, kobieta miała umrzeć w wyniku niefortunnego wypadku. Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze gazety, miała się przewrócić i upaść, odnosząc poważne obrażenia, które spowodowały zgon.

Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Warszawa.-Zwloki-kobiety-przed-siedziba-Polsatu?fbclid=IwAR1DEu56SJBpZd9VvzH8amqFrKzjPcTc6x3WMD1ymZqIzNbSXP7k8fREI6A

Reklamy